...::KEREMCEM ANA SAYFA::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...::KEREMCEM ANA SAYFA::...

keremcem fun club

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

oyuncuların biyografileri

YazarMesaj
merve_35
Moderatör
Moderatör
merve_35

Kadın

oyuncuların biyografileri Empty
MesajKonu: oyuncuların biyografileri   oyuncuların biyografileri Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 4:28 pm

elif dizisinde oynayan bütün oyuncuların biyografileri
merve_35
Moderatör
Moderatör
merve_35

Kadın

oyuncuların biyografileri Empty
MesajKonu: Geri: oyuncuların biyografileri   oyuncuların biyografileri Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 4:30 pm

keremcem!in Biyografisi

28 Aralık 1977 Milas/Muğla doğumlu.

1996 senesinden beri müzikle ilgileniyor. Ege Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. ‘Eylül’ adlı albümümde kendi şarkılarımı seslendirdi.

Kendi sözleriyle kısa biografisi: 12 yaşından itibaren sırasıyla İzmir, Muğla ve Ankara’da okumam nedeniyle hâlâ Milas’ta yaşayan ailemden hep ayrı yaşadım. Belki bu yüzden onlara bu denli bağlıyım. Benden dört yaş büyük Beste isminde bir ablam var. Ailem beni kendi ayakları üstünde durabilen biri olarak yetiştirdi ve verdikleri bu sorumluluğun ödülünü de hayalimin peşinde koşmamda bana sonsuz destek olarak fazlasıyla verdiler.

Müziğe 10 sene önce gitar çalarak başladım. 1996 senesinde de ‘Elimde Değil’ isimli albümümde yer alan ilk şarkımı yazdım.

5 senedir şarkı yapıyordum ve artık bunları arkadaşlarım dışında insanlarla da paylaşmam gerektiğine karar verdim. En büyük destek ailemdi. İstanbul maceramın başlangıcı ise Yonca Evcimik’tir. Aykut Gürel’e ulaşmamı da O sağladı...

oyuncuların biyografileri
1 sayfadaki 1 sayfası