...::KEREMCEM ANA SAYFA::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...::KEREMCEM ANA SAYFA::...

keremcem fun club

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!!

3 posters
YazarMesaj
elif1
Süper Moderatör
Süper Moderatör
elif1

Kadın
İş/Hobiler : K-E-R-E-M-C-E-M
Lakap : Keremcemci :)

Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!! Empty
MesajKonu: Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!!   Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 10:55 pm

Arkadaşlar dizimiz artık carsamba 23:00 da yayında olcak yani avrupa yakasından hemen sonra başlıcak
size bi haberim daha var ama bunu çook üzülerek sölüyorum

Keremcemimiz Elif dizinde 13. bölümden sonra yer almıcak yani çarşamba günü keremcemi elif dizisinde son kez görücez, keremcemin yerine başka bi oyuncu geliyomuş, diziden ayrılma sebebi tam olarak bilinmiyor ancak çok yoğun olduğundan dolayı ayrıldığı düşünülüyor, konu tam oalrak netlik kazanınca bilgi vermeye devam edicem

Saygılarımla.....
https://keremcem.forumdizini.com
elif1
Süper Moderatör
Süper Moderatör
elif1

Kadın
İş/Hobiler : K-E-R-E-M-C-E-M
Lakap : Keremcemci :)

MesajKonu: Geri: Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!!   Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 5:13 pm

Arkadaşlar Keremcemimizden beklediğimiz açıklama geldi;

keremcem diziden kesin olarak ayrılıyor. Ayrılmasının sebebi; elif dizisi ekibinin ve muhattaplarının keremcemin kendi çapında çizdiği kuralları ihlal etmesidir

Keremcemin kararına saygı duyuyorum (z)

Saygılarla...
https://keremcem.forumdizini.com
silosh
Moderatör
Moderatör
silosh

Kadın
İş/Hobiler : kitap, gitar, yüzmek, O'nu dinlemek :)
Lakap : yüzücü

MesajKonu: Geri: Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!!   Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 7:04 pm

Bazen herşey yolunda gitmeyebilir; gitmek zorunda da değildir zaten.. Keremcem'in en iyi seçimi yaptığına inanıyorum..
http://www.keremcem.forumdizini.com
B-U-R-C-U-M
Admin
Admin
B-U-R-C-U-M

Kadın
Lakap : baby

MesajKonu: Geri: Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!!   Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 8:03 pm

işte keremcemin 2 acıklaması arladaşlar.
KEREMCEM demiş ki:
yaşamanın yolu ayak uydurmak...
alışmak insanoğlunun doğasında var...
unutmak en büyük koruma aracı aklı ve kalbi...
herkes bir şekilde ve bir seviyede yapıyor bunu, kimi hemen unutuyor kötülüğü, kimi zamanla... kimi alışıyor yokluğuna vicdanın, kiminin alışması için kendi kalbinden vermesi gerekiyor...
bir şekilde herkes yapıyor bunu ben de, sen de, peygamberler de yapmışlar tarihte evliyalar da...
kendini uyduran hayatta kalıyor, uymayı kendine yakıştıran tarihte...
kırmızı çizgilerden bahsederim bazen ya, göreceli, konuya göre, insana göre boyutu, rengi ve konusu değişen.. saygıdır bazen yoksa içinden geçemeyen, samimiyettir bazen veya aynı zamanda.. iyilik hissedemezse bırakır olduğu yere çuvalı biri, kimisi içinde ceset taşır kendi tarafından katledilen...
işte bunlardır aslında ayıran birini ötekinden...
işte bunlar kalsa iyi olur, değişmese; esnese ama kırılmasa...
kalkandır bu çizgiler içinde sen ve sevdiklerin ve seni sevenler.. dışı senin için ötekiler...
bu konuda size yapacağım iki açıklamamdan ilkidir bu:
işte ben,
proje olarak (seneryo, müzik ve sonuç) 4 yılda koyduğum "profesyonel kırmızı çizgilere", dizinin yapımcı şirketi ve muhattap kişiler olarak da 30 yılda koyduğum "kişiliğimle ilgili kırmızı çizgiler"e yapılan büyük ihlaller yüzünden "elif" dizisinden ayrılma kararı aldım..
sevginizi hissediyorum..
kararıma saygıyla yaklaşacağınızı umuyorum..
keremcem...

KEREMCEM demiş ki:
siz "beni" sevdiniz şansım buydu..
bu sevgi bana ne mi verdi?
özgür olmayı.. risk alma şansını... vizyonumu geniş tutup çamura saplanmamayı...
çamur başarı, çamur şöhret, çamur kendini tekrar etmek, çamur korku...
hatta en büyüğü... uçurumdan düşerim korkusuyla manzaraya bakamamak...
ben korkmuyorum bunları kaybetmekten, tek korkum bu çamurlara saplanmak..
kendi sınırlarım içinde herşeyi yapıyorum: düetler, müzikaller, diziler, konserler.. bir ördeği seslendirdim, disko şarkıları söyledim dahası var mı?
hepsine de en iyisine verdiğim değeri ve önemi verdim yanlış anlamayın..
kimini çok sevdiniz, kimini az.. kiminden nefret ettiniz..
bana söylediniz, söylemediniz, ama hepsini biliyorum, çünkü hissediyorum..
albümün satışı, dizinin ratinginden değil... sizi gördüğümde bakışlarınızdan, konserde bir şarkıyı söyleyişinizden, bir rol arkadaşımı benimsemenizden anlıyorum...
o anki mutluluğum inanılmaz...
gözlerinizde o ışıltıyı görmeyince hissettiğim ise yılgınlık değil, pişmanlık değil, utanç değil... iyi birşey daha yapma isteği; daha iyisini değil... yani üretgenlik; asla hırs değil...
beni daha çok sevin veya daha çok insan sevsin diye değil, siz bana yetiyorsunuz, sevginiz de...
"elif" dizisine başlama sebeplerimi yukarıda yazdım.. bırakma sebeplerimi de...
bu yazdıklarım, başarılı, başarısız; günahı benim olan, olmayan; yaptığım, yapacağım herşey için geçerli aslında...
bu yazıyı ben de zaman içinde birkaç defa okuyacağım galiba...
gitmek hep zordur
ama,
kalmak dayanılmazsa...
keremceminiz...

Saygı duymaktan başka yapacak hiçbirsey yok.
Saygı ve Sevgilerimle
Burcu

Duyuru: Dizi Hakkında Çok Önemli!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-